Sesja narzeczeńska – poradnik dla przyszłych Par Młodych

Co to jest sesja narzeczeńska?

Pytanie z pozoru trywialne ale o dziwo bardzo często ono pada. Sesja narzeczeńska, inaczej zwana sesją przedślubną, czy sesją zaręczynową. To po prostu sesja dla zakochanych, planujących w przyszłości swój ślub, będąca świetną alternatywą lub dodatkiem do pleneru ślubnego. To sesja zdjęciowa z unikalnego okresu jakim jest narzeczeństwo. Luźna, nieformalna, spontaniczna – sesja tylko dla Was.

wedding planner 02 Sesja narzeczeńska - poradnik dla przyszłych Par Młodych

Czy warto robić sesję narzeczeńską?

Oczywiście, że tak! Poza tym, że sesja narzeczeńska jest genialną pamiątką uwieczniającą ostatnie chwile przed ślubem, można wykorzystać ją na wiele bardzo praktycznych sposobów w tym:

  • zdjęcia do zaproszeń dla Waszych gości weselnych,
  • na Waszą stronę ślubną stronę www,
  • jako podziękowania dla rodziców na ślubie (prezent w formie np. wydruków wielkoformatowych, albumów)
  • jako dekorację sali weselnej
  • czy w pokazie slajdów na ślubie.

Dzięki sesji narzeczeńskiej pozbędziecie się zbędnego skrępowania i poznacie lepiej swojego fotografa. Poznacie również lepiej samych siebie! Podczas sesji narzeczeńskiej będziecie mieć czas być tylko we dwoje, spędzić razem czas w miłej atmosferze. Pomyślcie o sesji dla narzeczonych jako wartościowym czasie spędzonym razem. Sesja zaręczynowa to dobra szansa na oswojenie się z obecnością aparatu i zaznajomieniem się ze stylem pracy Waszego fotografa. Dzięki temu w dniu Waszego ślubu będziecie dużo swobodniejsi w obecności fotografa. Do tego taka sesja to po prostu świetna zabawa! Ja osobiście uwielbiam wykonywać sesje narzeczeńskie ponieważ pozwalają mi one poznać Was i Waszą historię bliżej – naturalną i prawdziwą.