Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania dotyczące sesji fotograficznej, chcesz omówić szczegóły współpracy, lub potrzebujesz indywidualnej oferty? Jestem tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli wspólnie stworzyć niezapomniane wspomnienia. Skorzystaj z poniższych danych, aby nawiązać ze mną bezpośredni kontakt.

Dane Kontaktowe

Adres studia

ul. Wyszyńskiego 44, 21-400 Łuków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: zamknięte

Anna Gontarczyk
Anna Gontarczyk
2023-12-03
Pełen profesjonalizm, fantastyczne zdjęcia, rodzinna atmosfera i usmiech😁 To wszystko można znaleźć w studio Pana Grzegorza. Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do współpracy.
Marta Baniak
Marta Baniak
2023-12-01
Pan Grzegorz to prawdziwy mistrz fotografii ślubnej, artysta, który z łatwością przechwytuje magię i emocje tego wyjątkowego dnia. Jego zdjęcia są niczym malowane światłem obrazy, które ożywają i opowiadają historię miłości w najbardziej autentyczny i poruszający sposób. Jego umiejętność uchwycenia ulotnych chwil, spojrzeń pełnych miłości i szczęścia, jest niezrównana. Każde zdjęcie jest pełne głębi, a jednocześnie delikatności i subtelności. Pan Grzegorz ma niezwykły talent do wydobywania naturalnego piękna i autentyczności z każdej pary. Jego profesjonalizm i cierpliwość sprawiają, że każda para czuje się swobodnie i zrelaksowana, co przekłada się na spontaniczne i pełne emocji zdjęcia. Pan Grzegorz ma dar do tworzenia atmosfery zaufania i komfortu, co pozwala mu tworzyć prawdziwe i autentyczne obrazy. Jego albumy ślubne to prawdziwe dzieła sztuki, które łączą w sobie techniczną perfekcję z artystycznym wyczuciem. Każde zdjęcie jest starannie wybrane i oprawione, tworząc spójną i poruszającą narrację. Pan Grzegorz to prawdziwy artysta, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Jego zdjęcia są nie tylko piękne, ale także pełne emocji i uczucia. Gorąco polecam Pana Grzegorza każdemu, kto szuka nie tylko fotografa, ale prawdziwego artysty na swój ślub.
Joanna Michalak
Joanna Michalak
2023-12-01
Pan Grzegorz potrafi wyczarować piękne zdjęcia w bardzo szybkim czasie. Uratuje klienta, który zostawia wszystko na ostatnią chwilę. Serdecznie polecam i dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę!
januszek 123
januszek 123
2023-11-28
Bardzo miła obsługa a jakość wykonywanych prac jest najlepsza
Anty Lucario
Anty Lucario
2023-11-28
Bardzo fajna i miła obsługa
Emcio131
Emcio131
2023-11-28
Bardzo polecam Pana Grzegorza, super atmosfera, przepiękne zdjęcia, miła i profesjonalna obsługa!
Justyna Dek
Justyna Dek
2023-11-22
Pan Grzegorz to przesympatyczny człowiek, który wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem oraz pasją.Nasza współpraca na każdym etapie (przygotowania, ślub, wesele, plener, album) przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia cudowne 🙂 a realizacja albumu bardzo szybka, wliczając w to drobne korekty. Serdecznie polecam!
Maciej Niedziolka
Maciej Niedziolka
2023-11-20
Super jakość, szybko i dorze
Joanna Szymańska
Joanna Szymańska
2023-11-20
Pan Grzegorz Lipiński to fotograf o wielkim talencie. W swoją pracę wkłada całe serce. Jest profesjonalistą i co najważniejsze przesympatycznym, życzliwym człowiekiem. Zrobione przez niego fotografię oddają wszystkie emocje, jakie towarzyszyły nam podczas ślubu. Wychwycił każdy ważny, czy też drobny, ale uroczy moment i wszystko uwiecznił na pięknych zdjęciach. Album, jaki otrzymaliśmy jest po prostu niesamowity. Jakość wykonania i przemyślana kompozycja wywierają naprawdę ogromne wrażenie. Polecamy z całego serca!